piektdiena, februāris 15, 2013

Sirsniņdiena bez sirdīm...

... nu labi, dažas sirdis bija, cepumos :)
Man valentīndiena nekad nav patikusi, teču vakar no rīta šķita, ka nav nemaz tik slikti, ka ir šādi svētki. Krustmeita atnāca un teicās, ka visiem jādod bučas, jo esot Valentīndiena! Tas tak ir tik jauki! :)
Līdz vakaram gan viss man svētku optimisms zuda, jo sanāca iziet caur veikalu un ieraudzīt izmisušos cilvēkus, kas aplūko visdažādākos niekus ar siržu tematiku :)) Lai nu kā...
...atbraucot mājās, vajadzēja kaut ko pasākt ar 6-gadnieci krustmeitu un, ja jau Valentīndiena, tad izlēmām cept cepumus ar sirdīm. Ja cepumi plānoti kā pārsteigums, tad darbošanās kāre bērnam ir divtik liela! Jo vēl jau bija jāvaktē, lai vīrs un krusttēvs Jānis nenāk virtuvē! :)

Uzmīcījām smilšu mīklu un rullējām, spiedām, cepām, lipinājām kopā... sanāca mums smilšu mīklas cepumi ar iebiezināto pienu... atlikušo mīklu iekrāsojām ar sarkano krāsu un uzcepām rozā cepumus ar baltām sirdīm un rozā sirdis, pavisam sīciņas...
Sirds formiņa pagadījās tāda neizteiksmīga, bet nu izmantojām to, kas mājās bija...
Lūk bildes no manas palīdzes (fotoaparāta vietā gan lietā tika likts telefons):

Bet tā kā ar cepumiem vien paēdis nebūsi, tad taisījās arī vakariņas... nūdeles... tās krustmeitai iet pie sirds tik pat ļoti kā mums ar vīru :)
Tā kā ir sācies gavēnis un es no gaļas esmu atteikusies, tad nūdeles ar dārzeņiem un garnelēm...
Cepām, lējām, maisījām...
Zirnīši, burkāni, cukīni un garneles:

 Te mērcīšu miglu bilde no palīga :)

Un gatavs!


Tāda lūk bija mūsu V-diena! :)

1 komentārs:

  1. Ar sirdīm gan - no visas sirds! No divām centīgām un mīļām sirsniņām.

    AtbildētDzēst