trešdiena, janvāris 23, 2013

Kad sniegs rada haosu...

Nedēļas nogalē bijām aizdevušies ciemos uz Londonu apraudzīt mūsu jaunāko no krustmeitām. Ielidojot Londonā bija vēsa (bet ne auksta kā pie mums) un sausa diena....
Nākamajā rītā pamostoties pa logu ieraudzījām sniegu... nosmīnējām, ka atvedām līdz :)
Taču vietējie par sniegu nemaz nepriecājās... visi kā viens teica, ka ārā ir drausmīgi auksts un šausmīgi sniegot. Mums jau tas šķita smieklīgi, jo atšķirībā ar Latvijas sniega kārtas tur uzsniga tik daži centimetri un gaisa temperatūra bija -1 grāds :)

 

 Bet jā, viņiem sniegs ir dabas katastrofa... sabiedriskais transports sāk kavēties vai pat vispār nekursēt, ielās mašīnas brauc spolēdamas, jo redz ziemas riepas nav uzliktas autiņiem... Nosmīnējām arī pie viena veikala uzraksta, ka veikals slēgts laika apstākļu dēļ :)

Taču smieklīgi nebija svētdienas rītā, kad pamodāmies un atkal ieraudzījām sniegu, jo nu mums noteikti bija jāizmanto vilciens, lai nokļūtu uz lidostu...

Tas nav cietums, tas ir "pret baložu" tīkls :D

Bez tam pa TV visu laiku ziņoja, ka tiek atcelti dažādi reisi, kopumā ap 20%, pārējie vienkārši kavējas...
Tā kā dikti negribējās riskēt, aizejot līdz vilciena stacijai un noskaidrojot, ka viņš nekursē, beigās tikām aizvizināti uz lidostu ar auto.
Mūsu reisam bija jāizlido 16:55 un Rīgā jāielido 21:35 (pēc LV laika). No sākuma ilgi nerādīja, uz kuriem vārtiem tad būs jādodas, tad 10min pirms izlidošanas laika, beidzot to uzzinājām, aizejam uz vārtiem, bet tur tukšs, par laimi tas tikai liecināja par to, ka esam pirmie :) Tad sākās gaidīšana... izrādījās, ka lidmašīna jau no Rīgas izlidoja ar stundas kavēšanos, jo viņu neuzņēma Londonā ātrāk.

 Tad pavadījām kādu stundu, pusotru aplūkojot lidmašīnas sagatavošanas procesu.

 Beidzot tikām ielaisti lidmašīnā, bet nu bija jāgaida vēl. Sakarā ar to, ka lidmašīna pilnībā jāapstrādā ar pretapledošanas šķīdumu, kad ārā ir mīnuss grādi (bija -1), šis process bija ievilcies un mums bija jāgaida rindā. Taču lai arī ar 4.5 stundu kavēšanos, bet mēs izlidojām un veiksmīgi nokļuvām mājās :)


Salīdzinājumam sniega sega Latvijā un Anglijā pa lidmašīnas logu :)


Un vēl šādas tādas bildes no telefona...

Protams, neizpalika arī neliels shoppings :D

P.S. Nākamreiz noteikti jāņem ceļā kāds rokdarbs, citādi tās gaidīšanas stundas likās kā mūžība :)

2 komentāri:

  1. Un kā tad tā, ceļā bez rokdarba? Kaut gan, nevar jau zināt, ja būtu bijis, vai būtu tam laiks?
    Un no šopinga - viss jau gatavs, kaut ko priekš rokdarbošanās neiegādājies?

    AtbildētDzēst
  2. Rita, rokdarbiem iegādājos paklājiņu griešanai, bet no materiāliem neko, tādēļ bija vien jāsēž un jāpārdzīvo, ka nav ko iesākt :D

    AtbildētDzēst