ceturtdiena, jūlijs 07, 2011

Trijstūru pupu maisi/Triangle pillows

Jau labu laiku atpakaļ biju atradusi šos spilvenus vienā krievu žurnālā... tad nu šoreiz padalos vairāk ar ideju un  tulkojumu, nevis ar savu darbiņu... :)


Vajadzēs:
 • Mazajam spilvenam mēbeļu audumu 180 x 90 cm;
 • Lielajam spilvenam auduma gabalu 240 x 120 cm;
 • Pildījums - Putu polistirola granulas (var iegādāties Dobelē ražotnē);
 • Diegi sašūšanai un krītiņš.

Visa sāls ir pareizā sašūšanā :) Tātad pēc šīs shēmas raustītās līnijas būs trijstūra šķautnes... Ņemam audumu salokam uz pusēm un atzīmējam vidu, tās būs attēlā norādītās vietas C un C1, A un A1 attiecīgi ir auduma īsākās malas. C pusēm pretējās puses vēl sadalām uz pusēm uz atzīmējam, iegūsim B, B1 un B2.
Šujam kopā A ar A1, tad C ar C1. Nošujam divas reizes ar parasto dūrienu un drošībai vēl ar zig-zag dūrienu. Tad šuj kopā B ar B1, B sakritīs ar pusi no B1, tad izgriežam visu uz otru pusi, piepildām ar granulām un no labās puses sašujam kopā B2 ar atlikušo B1 pusi.

*****************************************************************

I will try to translate the sewing steps for these pillows...

You will need:
 • For smaller pillow peace of strong fabric 180 x 90 cm;
 • For bigger - 240 x 120 cm;
 • Polystyrene foam pellets for filling;
 • Strong thread and chalk.

Pattern for pillows is:

Dotted lines in picture is a triangle edges. A shortest sides of fabric is sides A and A1. Take a fabric and fold by half, make a mark, in picture it is sides C and C1. Other side fold by half again and make marks, it will be sides B, B1 and B2.
Sew together sides A and A1, than C and C1. Sew with straight stitch twice and then sew with zig-zag stitch for strongest result :) Than sew together side B with a half of B1, turn a pillow to the right side, fill with pellets and sew by hand B2 with other B1 half.
P.S. I hope you will understand my English ;)

7 komentāri:

 1. Forši! :))) Liels paldies Tev par šo spilvenu darināšanas aprakstu! :))))

  AtbildētDzēst
 2. Labdien, man gan te kaut kas neliekas pareizi, salokot un sašujot kā aprakstīts, sanāk parasts četrstūris??? Es laikam kaut ko nesapratu pareizi! Varbūt var kāds paskaidrot kur ir mana kļūda?

  AtbildētDzēst
 3. Kļūda noteikti ir nošujot pēdējo malu (ar apzīmējumiem B, B1 un B2)... Tai malsi jāsanāk perpendikulāri pretējai... respektīvi vīle no jau nosūtās malas A ies pa vidu nogrieznim B1 !

  AtbildētDzēst
 4. Nu protams :)!!! Liels paldies, pati neiedomājos, ka vienkārši mala jāsagriež!

  AtbildētDzēst
 5. Brīnišķīgi! Tiesi meklēju ko tādu! Jau taisījos pati konstruēt piegrieztni - bet šis ir vnk ģeniāli! Liels paldies!

  AtbildētDzēst