pirmdiena, februāris 28, 2011

Etiķetes/Labels

Katram radošam cilvēkam kādā brīdī rodas vēlme identificēt savus darbus... tādā gadījumā var izveidot sev etiķetes jeb leilbus, izlēmu pamēģināt arī es!
Viss ir diezgan vienkārši, nepieciešams vien speciāls papīrs, kas ļauj pārnest uzdrukāto uz auduma! Es iegādājos šādu:


Izvietoju uz vienas lapas vairakus savus "logo" ,arī taurenīšus atsevišķi, izmērus uzreiz pielāgoju lentītēm, uz kurām veidošu leiblus. Visbeidzot pagriezu to visu spoguļskatā...

Nodrukāju ar tintes printeri un sagriezu atsevišķi katru elementu.

Nogriezu vēlamā garuma lentīti un ar gludekli (caur kokvilnas audumu) piegludināju to pie lentītes un pēc atdzišanas noņēmu aizsargpapīru! Gatavs!
Atliek tikai piešūt vēlamā vietā! :)
Pluss šādām etiķetēm ir tas, ka izmaksā nedārgi, var izmantot dažādas krāsas iekš logo un var uzlikt uz dažādiem audumiem vai tieši uz apģērba.
Mīnuss domāju ir tas, ka nevar uzlikt uz tumša auduma, tam nepieciešams speciāls papīrs tumšiem audumiem, un viņas varētu ar laiku nobružāties.

14 comments:

 1. Super!paldies,ka padalījies ar atradumu.Vai speciālais papīrs iegādājams kancelejas preču veikalos?

  AtbildētDzēst
 2. Jā, šo papīru var nopirkt kancelejas preču veikalos un arī dažos datorpreču veikalos! Viņu tirgo arī pa lapām, vismaz Jelgavā :)

  AtbildētDzēst
 3. Superīga manta! Apskaužu jelgavniekus/ces, kad tur studēju - visu nepieciešamo radošajām izpausmēm tur varēja dabūt un vēl vairāk kā ir iespējams izvēlēties. Kā nekā studenti ir prasīgākā tautas daļa :) (tagad nākas samierināties ar mazpilsētas krikumiem)

  AtbildētDzēst
 4. Kolosāla ideja :))
  Un Tavs logo izskatās ļoti romantisks un izsmalcināts! Man patīk!

  AtbildētDzēst
 5. Kur tu ņem idejas??? Apbrīnojami...

  AtbildētDzēst
 6. vai tu nezini, kur varetu riga shito mantu meklet? cik es apjautajos kancelejas prechu veikalos, neviens man nemak neko pateikt...

  AtbildētDzēst
 7. @Agnese
  Es Rīgas veikalu klāstā neorientējos, taču redz kur atradu internetā:
  http://www.pc.lv/?lang=2&inscat=1412&id=810095219
  http://tehnoshop.lv/?c=1658&id=293988
  http://www.vertucatalog.lv/vertu.php?lng=lv&productId=28627

  AtbildētDzēst
 8. Kā var uztaisīt spoguļattēlu?

  AtbildētDzēst
 9. Dažiem printeriem drukājot var ieķeksēt, ka jādrukā spoguļattēls, tad "bilde" un teksts iepriekš nav speciāli jāgriež otrādi, taču ja tādas opcijas nav, tad es to darīju ar funkciju Flip Horizontal vai līdzīgu. praktiski visas grafiskās programmas piedāvā šādu iespēju.

  AtbildētDzēst
 10. Tas un vēl man jautājums - vai mēģināji tās etiķetes mazgāt? Es pamēģināju... melnā krāsa pabaloja, pārējās izplūda pavisam. Kāds tev ir printeris?

  AtbildētDzēst
 11. Ā, un vēl - vai tad, kad ir izdrukāts uz tā transfer paper-a, ir jāgludina ātri virsū uz auduma? Pārfrāzēšu - vai ātri apžūst tā tinte, vai var kaut pēc stundas transferēt uz auduma?...

  AtbildētDzēst
 12. Mazgāt nemēģināju... bet varu pamēģināt vakarā... man bija drukāts ar tintes printeri, jo papīrs tikai tādam domāts...
  Uz auduma var likt kad vien grib, kaut vai pēc gada, jo tā pārnešana jau notiek uz "līmes kārtas" rēķina, tinte to neietekmē... ceru, ka pareizi sapratu jautājumu :)

  AtbildētDzēst
 13. Jā, jautājumu saprati pareizi :) Bet kā veicās ar izmēģināšanu mazgāt?

  AtbildētDzēst